Galavečer Oceliarik

Dlhoočakávaný slávnostný záver sezóny v podobe galavečera Oceliarik sme absolvovali túto nedeľu (18.06) v priestoroch Boba baru.

Šport, to nie je len tvrdá drina a nikdy sa nekončiaci kolotoč tréningov. Hráči sa potrebujú aj kultúrne vyžiť. A práve na to svojim hráčom klub Cassovia Steelers usporiadal spoločenskú akciu, spojenú aj s udeľovaním personálnych ocenení za výkony v práve ukončenej sezóne SFL 2017.

Pripomenieme si, že Steelers skončili v tejto pre tím veľmi ťažkej sezóne na poslednom mieste tabuľky. Ale to neznamená, že hráči na ihrisku nepredvádzali výkon, ktorý by nebol hodný ocenenia.

Galavečer Oceliarik

Boba bar otvoril svoje brány o 18:00, aby hostia mali čas sa usadiť, kým začne oficiálna časť, ktorej štart bol naplánovaný až o hodinu na to. Pre hostí bola pripravená fotostena s fotografom a predaj lístkov do tomboly o ceny, ktoré venovali samotní hráči klubu.

Celým programom nás sprevádzali moderátori večera #5 Dominik Čiesla a #55 Tomáš Hronský. Pripravené boli rôzne prezentácie, dokrútky, rozhovory, highlighty a dokonca i krátkometrážny film „The man who trains“. Tieto materiály boli uvádzané medzi jednotlivými oceneniami na odľahčenie napätia pri vyhlasovaní cien.

Galavečer Oceliarik

Priblížme si trochu jednotlivé kategórie. Ako prvá sa udeľovala nehráčska trofej za Najväčší prínos pre klub. Nominovaní boli: Patrik Takáč, #55 Tomáš Hronský a #53 Matej Engler. Víťaza prišiel oznámiť a cenu odovzdať prezident klubu Jozef Chaloupka, po ktorom bola táto trofej aj pomenovaná.

Galavečer Oceliarik

Druhá cena, pomenovaná Jumping Jack Trophy, podľa obľúbenej rozcvičky nášho tímu, bola udeľovaná skokanovi roka, respektíve hráčovi, ktorý dokázal svoj výkon oproti minulému roku najviac zlepšiť. Nominovaní boli #25 Andrii Bodnár, #99 Lukáš Vaško a #10 Michal Bednár. Cenu si odniesol quarterback #10 Michal Bednár, ktorú mu odovzdal viceprezident klubu #20 Peter Malatin.

Galavečer Oceliarik

Cenu pre najlepšieho nováčika udeľoval #52 Radovan Matesz, keďže bola pomenovaná práve po ňom. Nominovaní v tejto kategórii boli #50 Jakub Halas, #91 Marcel Vlček a #90 Dominik Schürger. Rozhodovanie bolo veľmi tesné, ale nakoniec si cenu odniesol #50 Jakub Halas.

Galavečer Oceliarik

Štvrtou cenou bola J.J. Bross Trophy za MVP Offense, alebo najužitočnejšieho hráča útoku. Nominovaní za svoje výkony boli #10 Michal Bednár, #22 Šimon Balog a #45 Maroš Fülӧp. Cenu odovzdávali spoločne bratia Tomáš a Patrik Jarušinskí, ktorú si prebral #45 Maroš Fülӧp.

Galavečer Oceliarik

Posledné ocenenie bolo za najužitočnejšieho hráča obrany pomenované po Ondrejovi Draveckom, ktorý samozrejme osobne cenu odovzdával. Nominovaní boli #99 Lukáš Vaško, #52 Radovan Matesz a #5 Dominik Čiesla. Cenu si nakoniec prebral #52 Radovan Matesz, i keď musíme priznať, že publikum malo iného favorita.

Galavečer Oceliarik

Po ukončení oficiálnej časti nám moderátori predstavili nadchádzajúce plány na tento rok a odštartovali voľnú zábavu.

Program sa ale ešte neskončil a v ohlásenú hodinu prišlo žrebovanie tombolových lístkov. Lukratívnych 15 cien venovaných našimi hráčmi bolo udelených šťastným výhercom. Potom už nasledovala len voľná zábava.

Galavečer Oceliarik

Veríme, že tento nultý ročník galavečera Oceliarik bol začiatkom skvelej tradície nášho klubu a jeho fanúšikov.

GO STEELERS!

Autor: Nabuko #55